Polska firma Metalweld jest znanym i cenionym w branży producentem materiałów spawalniczych. Jego logiem sygnowane są doskonałej jakości elektrody MMA, pręty TIG i druty spawalnicze różnych rodzajów. Jest to jedna z nielicznych polskich firm, którym w stosunkowo krótki czasie udało się stworzyć własną markę oraz skutecznie wyróżnić ją na tle zagranicznych przedsiębiorstw jakością, która nie odbiega od poziomu firm o globalnych zasięgach. Co warto wiedzieć o firmie Metalweld i jej ofercie?

Metalweld – polska jakość na światowym poziomie

Początki firmy Metalweld sięgają roku 1993, kiedy marka jeszcze wchodziła w skład Holdingu Hut Słoweńskich FIPROM. Zmiana nastąpiła w 2006 roku, kiedy to polskim udziałowcom udało się wykupić wszystkie udziały i tym samym przekształcić firmę w całkowicie polski, niezależny podmiot gospodarczy. Rok 2006 jest także początkiem niezwykle intensywnego i dynamicznego rozwoju przedsiębiorstwa – do produkcji wdrożone zostały nowe materiały spawalnicze, a te dotychczas obecne w ofercie zyskały nową, lepszą jakość, która po dziś dzień wyróżnia wyroby Metalweld na tle konkurencyjnych produktów.

Szczególny nacisk marka kładzie na wysoką jakość dostarczanych przez siebie rozwiązań, które mają zaspokajać wszystkie potrzeby wymagających, współczesnych klientów. To w połączeniu z elastycznym podejściem do klienta sprawiło, że Metalweld plasuje się w czołówce firm specjalizujących się w produkcji wysokiej jakości materiałów spawalniczych. Jej rozbudowana oferta obejmuje takie produkty, jak m. in. elektrody MMA, pręty TIG, druty spawalnicze MIG/MAG, druty proszkowe, druty do łuku krytego SAW z topikami oraz druty i pręty przystosowane do spawania gazowego. Rozbudowana i kompleksowa oferta Metalweld sprawia, że każdy klient znajdzie w niej produkty idealnie dostosowane do swoich potrzeb oraz wymagań wybranej metody spawania.

Metalweld – polski producent doskonałych materiałów spawalniczych

Metalweld i jej innowacyjne podejście do klienta

Z uwagi na rozbudowaną ofertę oraz profesjonalne podejście do klienta, marka Metalweld cieszy się ogromnym zaufaniem wśród klientów nie tylko z Polski, ale całego świata, którzy poszukują świetnej jakości materiałów spawalniczych dostępnych w atrakcyjnych cenach. Z oferty Metalweld z powodzeniem korzystają zarówno duże firmy, jak i mniejsze przedsiębiorstwa, których działalność jest związana ze spawalnictwem. Wśród jej klientów znajdują się m. in. firmy z sektora energetycznego, przemysłu chemicznego, branży zajmujących się regeneracją i naprawą maszyn oraz budownictwa przemysłowego. Oprócz tego, Metalweld realizuje projekty indywidualne, które opierają się na nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych.

Od wielu lat firma Metalweld jest członkiem Polskiej Izby Konstrukcji Stalowych (PIKS), co pozwala jej być stale na bieżąco z najnowszymi trendami technologicznymi w branży spawalniczej i skutecznie odpowiadać na bieżące potrzeby współczesnych klientów. Jej oferta jest zawsze dostosowana do aktualnych potrzeb i trendów rynkowych, co pozwala odbiorcom na otrzymywanie wysokiej jakości produktów o nowoczesnym, innowacyjnym charakterze oraz potwierdzonej efektywności i skuteczności stosowania. Wszystkie materiały spawalnicze oferowane przez metalweld spełniają ponadto normy jakościowe i bezpieczeństwa.