Dla wszystkich kinomanów i osób czekających na nowości kinowe rok 2020 będzie bardzo owocny pod względem premier. W tym roku ukaże się sporo tytułów, które są obiecujące lub są wskrzeszonymi klasykami czy kontynuacjami serii. Poniżej prezentujemy najciekawsze premiery filmowe, które będą miały miejsce w 2020 roku.

Premiery kinowe w 2020 roku, na które warto czekać i je obejrzeć!

 

James Bond — No Time to Die

Pierwszą premierą, która będzie miała miejsce na początku 2020 roku, jest czwartą cześć Jamesa Bonda z Danielem Craigiem w roli agenta 007. Jest to równocześnie ostatnia część z tym aktorem, więc dla fanów jego talentu będzie to pożegnanie w iście wybuchowym stylu. Reżyserem filmu jest Cary Fukunaga. Fabuła jak zwykle ma być wciągająca i choć nie znamy jej szczegółowo, główny zarys jest niezwykle interesujący. Agent 007, który odpoczywa na emeryturze na rajskich wyspach, po raz kolejny zostanie poproszony o pomoc — tym razem przez znajomego. Dodając do powrotu “do branży” wiele nowoczesnych gadżetów i produkcje z wielkim rozmachem otrzymamy z pewnością kasowy film. Ostatniej części Jamesa Bonda z Danielem Craigiem nie może przegapić żaden fan kina.

Psy 3 - W imię zasad

Drugim filmem, który jest niezwykle oczekiwany, jest polski film Psy 3. Jest to kontynuacja kultowych już filmów. Z pewnością warto obejrzeć nowe wydanie pomysłu reżysera, który podbił Polskę kilkanaście lat temu. Fabuła filmu również jest niezwykle interesująca. Franz Maurer wychodzi na wolność po długoletniej odsiadce. Odizolowanie od świata zewnętrznego i zderzenie z nim w połączeniu z rolą graną przez Bogusława Lindę może dać ciekawy efekt. Jak zatem twardy i nieustępliwy Franz Mauer poradzi sobie w świecie którego nie zna, w świecie, w którym nie obowiązują żadne zasady? Jak przebiegnie spotkanie z “Nowym”? Koniecznie trzeba to zobaczyć w 2020 roku.

Birds of Prey

Kolejna — tym razem zagraniczną propozycją jest Birds of Prey. Z pewnością tytuł ten przyciągnie wielu fanów a dla nowych oglądających, może być to ciekawa odskocznia do realistycznych filmów. Ponownie odtwórczynią Harley Quinn będzie Margot Robbie. Fabuła filmu skupiona będzie na okresie po rozstaniu się Quinn z Jokerem. Wraz z pomocą Huntress, Renee Montoyą i Black Canary będzie na walczyła, o dziewczynkę której zagraża Black Mask.