W ostatnich latach ogromną popularnością cieszy się w kręgach biznesowych wręczanie eleganckich podarunków brandowanych nazwą czy logo przy rozmaitych okazjach. I nie dotyczy to już tylko dużych korporacji, z czym jeszcze niedawno kojarzyliśmy gadżety reklamowe, a stosowane jest przez przedsiębiorców zarówno z sektora średnich, jak i małych i mikro biznesów. Każdy z nas bez problemu może dopasować odpowiednie gadżety, pasujące do naszych planów i możliwości finansowych, tak by były jednocześnie eleganckie i z gustem, ale również dobrze pełniły role nośnika reklamowego. Nawet małe, lokalne firmy decydują dziś na marketing oparty o pomysłowe akcesoria logowane nazwą firmy, doceniając ich pozytywny wkład w budowanie wizerunku firmy. Obdarowanie klientów lub pracowników ciekawym gadżetem jest świetnym sposobem na połączenie serdecznego gestu i subtelnej reklamy.

Szeroka gama produktów marek premium

Co ważne, wręczanie akcesoriów promujących Twoją działalność jako prezent nie jest odbierane jako nachalna reklama. Zarówno kontrahenci, jak i klienci lubią tego typu podarunki i wywołują one pozytywne odczucia. Warunkiem jest tu połączenie miłego gestu z fajnym, użytecznym gadżetem dobrej jakości, dzięki czemu ktoś, komu wręczymy prezent nie będzie czuł się zarzucony zbędnym, plastikowym gadżetem, a autentycznie ucieszy się z pomysłowego prezentu. Dzięki bardzo szerokiej ofercie Polagift.pl znajdziesz setki produktów, również tych najbardziej ekskluzywnych, które będą doskonale pasować do okazji i rangi wydarzenia, które chcesz uczcić prezentami. Wysokiej jakości gadżety biznesowe świetnie się sprawdzą jako podarunek nawet na najwyższych szczeblach biznesowych.

Luksusowy produkt to gwarancja zadowolenia z otrzymanego prezentu

Eleganckie i szykownie zapakowane podarunki reklamowe z klasy premium od Polagift.pl w niczym nie przypominają tanich gratisów z logo firmy dodawanych do niektórych zakupów. Ekskluzywne i starannie wykonane akcesoria stanowią nie tylko pomysłowy sposób na umieszczenie swojego logo, ale same w sobie są doskonałymi prezentami, z których z pewnością ucieszy się każda obdarowana osoba. Już w momencie wręczania robią świetne wrażenie, a ich świetna jakość pozwoli na długotrwałe użytkowanie, a co za tym idzie, długi czas ekspozycji Twojego logo. Klient, pracownik lub kontrahent będzie kojarzył zadowolenie z wysokiej jakości produktu z nazwą Twojej firmy. Czego można sobie życzyć więcej? Różnorodność oferty Polagift pozwoli Ci elastycznie dopasować rodzaj wybranych gadżetów biznesowych do profilu Twojej działalności oraz okazji. Jednym z chętniej wybieranych produktów z sektora gadżetów firmowych są pięknie zapakowane zestawy upominkowe TRIANON Pierre Cardin, zawierające długopis i brelok. Równie dobrze prezentuje się luksusowy folder konferencyjny tej firmy. Wręczając takie upominki możesz być pewny, że każdy będzie czuł się doceniony i potraktowany na najwyższym poziomie.

Gdzie szukać dobrej jakości gadżetów firmowych?

Komu możesz wręczyć podarunek biznesowy?

Gadżety biznesowe wręczamy przy różnych okazjach. Możesz w ten sposób chcieć nagrodzić najlepszych w danym roku klientów, podkreślić dobrą współpracę z kontrahentami lub wspólnikami. Jest to także dobry pomysł na prezenty dla swojej załogi, np. przy okazji świąt lub otwarcia nowej placówki. Ciekawym i oryginalnym pomysłem może być wtedy logowany Twoją nazwą głośnik bezprzewodowy lub indukcyjna ładowarka. Z takich nowatorskich gadżetów elektronicznych ucieszy się absolutnie każdy.