Auta proponowane przez Traficar są bezpieczne, nowoczesne, eleganckie i wygodne. Spełniają potrzeby i oczekiwania nawet najbardziej wymagających kierowców. Zapewniają komfortową i bezpieczną jazdę. Wyposażone są w liczne schowki, nowoczesny system Bluetooth i znakomity silnik. Dzięki temu samochody Traficar świetnie sprawdzą się zarówno na krótkie, jak i dalekie trasy.

Renault Clio

Stanowi niemal idealne połączenie praktyczności, stylu i standardowego wyposażenia. Renault Clio jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w świecie motoryzacyjnym. Dobrze się go prowadzi w każdych warunkach. 

Wyposażony jest w nowoczesny system informacyjno-rozrywkowy z ekranem dotykowym. Wszystkie Renault Clio standardowo oferują reflektory LED, automatycznie składane lusterka, tempomat z ogranicznikiem prędkości oraz pakiet aktywnych systemów bezpieczeństwa w tym asystenta pasa ruchu i automatyczne awaryjne hamowanie. 

Zarówno dźwignia zmiany biegów, jak i wszystkie główne elementy sterujące są łatwo dostępne. Ergonomia jest mocną stroną tego auta. Nawet ekran jest wystarczająco blisko, by do niego bez problemu sięgnąć. Otwór bagażnika jest szeroki i ma stosunkowo niską krawędź. To dwa czynniki, które ułatwiają pakowanie cięższych przedmiotów.

 Jakie auta można wynająć w Traficar?

Renault Kangoo Van

Jest dobrze wyposażony, wygodny i praktyczny. Oferuje dużą przestrzeń ładunkową. Od dawna cieszy się dużą popularnością w segmencie furgonetek. Wyposażony jest w płynny i mocny układ napędowy oraz punkty mocowania o podwójnej wysokości. Renault Kangoo sprawdzi się idealnie podczas jazdy po mieście.

Tym, co go wyróżnia na tle konkurencji, jest wysokoprężny silnik oraz komfort jazdy. Fotel kierowcy można swobodnie regulować. Dzięki temu nawet kilkugodzinna jazda nie będzie Cię męczyć. Samochód jest wyposażony w prosty system audio z łącznością Bluetooth, klimatyzacją i elektrycznymi szybami. Standardowa wersja oferuje tylko tylne czujniki parkowania, ale opcjonalnie można wybrać wyższej klasy system informacyjno-rozrywkowy z nawigacją satelitarną i kamerą cofania.

 Jakie auta można wynająć w Traficar?

Co warto wiedzieć o Traficar?

Jeśli chcesz skorzystać z usługi, musisz wejść na stronę internetową Traficar lub pobrać aplikację dostępną zarówno na Android, jak i na iOS. Pamiętaj, by przygotować dowód osobisty,, prawo jazdy i kartę płatniczą (debetową lub kredytową). Twoja karta musi znaleźć się w systemie Traficar, abyś mógł zarezerwować auto. Jeśli jesteś obcokrajowcem i nie masz dowodu osobistego, przygotuj paszport.

Aplikacja poprosi Cię również o przesłanie zdjęcia pierwszej strony Twojego prawa jazdy. Nie musisz się jednak martwić. Jest potrzebne tylko do weryfikacji danych, a po aktywacji konta zostanie usunięte.

W Traficar płacisz jedynie jednorazową opłatę startową oraz za liczbę pokonanych kilometrów. Nie obowiązują tutaj opłaty abonamentowe, opłaty za rejestrację, czy posiadanie konta, Decydując się na Renault Clio i opcję “Wynajem, na ile chcesz”, zapłacisz 2,99 zł za start i 1,50 zł/km. W przypadku “Wynajem na 24 h lub dłużej”, płacisz 75 zł za dobę i 0,60 zł/km.

Decydując się na Renault Kangoo lub Renault Kangoo Z.E. i opcję “Wynajem, na ile chcesz”, zapłacisz 2,99 zł za start i 1,70 zł/km. W przypadku “Wynajem na 24 h lub dłużej”, płacisz 90 zł za dobę i 0,60 zł/km.

ateriał przygotowany przy współpracy z Traficar - wynajem aut dla firm.