Kredyt jest poważnym zobowiązaniem finansowym. Dlatego warto eksperta kredytowego, który dobierze dla Ciebie ofertę. Zwróci uwagę na Twoje potrzeby i możliwości finansowego. Dzięki niemu nie musisz się bać o swoje bezpieczeństwo i przyszłość. Pomoże Ci spełnić marzenia. Ciąży na nim odpowiedzialność społeczna. 

 Szukamy eksperta kredytowego w Krakowie. Nasze tipy!

Doradca czy ekspert kredytowy?

Od lipca 2017 roku tych dwóch pojęć nie możesz już stosować zamiennie. Właśnie wtedy wprowadzono ustawę o nadzorze nad pośrednikami i kredycie hipotecznym. Ekspert kredytowy od tej pory stał się zawodem regulowanym. Osoba, która chce wykonywać ten zawód, musi obowiązkowo zdać egzamin przed Komisją Nadzoru Finansowego. |Dzięki temu masz pewność, że ma odpowiednie kwalifikacje. Świadczy usługi na najwyższym poziomie. Każdy ekspert kredytowy posiada indywidualny numer licencji. 

Jest wynagradzany przez banki. Przedstawia do wiadomości każdego klienta informację o wysokości swojej pensji. 

Dzięki temu cały proces kredytowy stał się bardziej przejrzysty dla osób, które chcą skorzystać z pomocy eksperta. Na pierwszym spotkaniu powinien przedstawić najważniejsze aspekty wspomnianej wcześniej ustawy. 

Jak znaleźć profesjonalnego eksperta kredytowego?

Możesz zapytać rodzinę i znajomych, czy mogą polecić jakiegoś eksperta kredytowego. Jeśli tak, poproś o jego dane kontaktowe. Cennym źródłem informacji są też media społecznościowe i strony internetowe. Możesz na przykład zaglądnąć na https://sprawdzonydoradca.pl/miasto/36-Kraków

Koniecznie sprawdź, jakie wykształcenie i doświadczenie ma ekspert. Porównaj oferty i wybierz przynajmniej trzech ekspertów, z którymi umówisz się na pierwsze spotkanie. Wtedy łatwiej wybierzesz specjalistę, który poszuka dla Ciebie najlepszej oferty.

 Szukamy eksperta kredytowego w Krakowie. Nasze tipy!

W czym może pomóc ekspert kredytowy?

Ekspert kredytowy ma większe doświadczenie we współpracy z bankami niż przeciętny klient. Dlatego świetnie zna oferty kredytów hipotecznych i dobierze dla Ciebie odpowiednią.

Zna również skuteczne sposoby negocjacji z bankami. To przecież jedno z jego podstawowych zadań. W zależności od danej sytuacji może negocjować wiele kwestii lub skupić się tylko na jednej. Orientuje się też, jaką politykę wewnętrzną ma konkretny bank. 

Współpraca z profesjonalistą pozwala zaoszczędzić sporo czasu, pieniędzy i nerwów. Załatwi za klienta wiele różnych spraw. Dzięki temu możesz łatwiej i spokojniej wrócić do codziennych obowiązków. 

Niezależny ekspert kredytowy przejdzie z Tobą cały proces pozyskiwania kredytu hipotecznego. Rozpocznie od wyszukania najlepszej oferty, a skończy na finalizacji umowy. Nie musisz się już bać, że będziesz sam załatwiał wszystkie formalności. Zawsze możesz liczyć na pomoc specjalisty.

Cała procedura kredytu hipotecznego składa się z wielu etapów. Ekspert kredytowy będzie bacznie czuwał nad każdym z nich. Zapytaj, czy na bieżąco wysyła raporty swojej pracy. Najczęściej zamieszczane są w nich informacje o tym, jaki jest aktualny status wniosku kredytowego, jakie dokumenty należy jeszcze przygotować i ile trzeba jeszcze czekać, na podjęcie przez bank ostatecznej decyzji. Takie raporty są niezwykle przydatne dla każdego klienta. Nie żyje już w niepewności.