Koncerty na wielkim ekranie – więcej rozrywki w kinach

 

Multiplexy są wciąż nie do końca odkrytą przestrzenią do organizowania wydarzeń kulturalnych, w których może uczestniczyć większa ilość osób. Przemysł filmowy dostarcza co roku setki premier i nie jedna z nich staje się hitem sprzedaży, ale jest więcej możliwości wykorzystania kina do spotkań i dobrej zabawy. Z uwagi na wydajne systemy nagłaśniające w salach kinowych można z powodzeniem słuchać muzyki i czerpać z tego wiele radości. 

Koncerty i trasy koncertowe transmitowane na żywo

Najlepsze koncerty, a nawet całe trasy koncertowe można zamienić w fascynujące spektakle i pokazać je widzom na całym świecie. Być może nie wszyscy wiedzą, ale filmy już od pewnego czasu nie są wyświetlane z kliszy. Budki kinooperatorów świecą pustkami, odkąd projekcja odbywa się z pliku. Nic nie stoi więc na przeszkodzie, aby korzystając z technologii, przesyłać transmisję video z dowolnego miejsca na Ziemi wprost na ekrany w wielu salach kinowych.

Show business z pewnością dojrzeje do wykorzystania sal kinowych do różnego rodzaju eventów. Obecnie – przynajmniej w Polsce kina zaciekle konkurują, a ich zyski opierają się mocniej na sprzedaży zestawów z popcornem i napojami, niż na przychodach z wyświetlania filmów.

Koncerty na wielkim ekranie – więcej rozrywki w kinach

Występy artystów z całego świata

Artyści z Europy, obu Ameryk, Afryki, Australii i Azji zjednoczą się z muzyką i tańcem w niezapomnianym, ekscytującym koncercie na żywo, transmitowanym na ekrany kin na całym świecie! Tak wygląda wizja przyszłości, która wkrótce ma szanse się ziścić. Fani zespołów będą mogli wziąć udział w najnowszej odsłonie światowej trasy koncertowej. To świetna okazja, aby zobaczyć prawdziwe ikony muzyki pop XXI wieku. Wyjście do kina jest logistycznie znacznie łatwiejsze niż wzięcie udziału w masowej imprezie. Bilet na koncert w multuplexie to znacznie mniejszy wydatek. W dodatku wydarzenie można retransmitować wiele razy, dając tym samym szerszemu gronu osób możliwość przeżycia emocji z koncertu jeszcze raz.

Warto wypatrywać, co nowego pojawia się w kinach poza filmami oczywiście!