Skalski Dance to miejsce idealne zarówno dla początkujących, jak również zaawansowanych tancerzy. Dzięki zaangażowaniu instruktorów nawet osoby początkujące mogą szybko złapać swój rytm i nauczyć się praktycznie dowolnego tańca. W szkole tańca Skalski Dance stawiamy na profesjonalizm, ale również bardzo metodyczne podejście do osób, które pierwszy raz chcą zacząć swoją przygodę z tańcem.

W szkole tańca Skalski Dance znaleźć można takie zajęcia jak: taniec przez dekady, hip-hop, taniec towarzyski, taniec użytkowy. Każdy znajdzie zajęcia odpowiednie dla siebie. Skalski Dance nie zamyka się na jeden styl tańca. Dzięki zajęciom m.in. z tańca użytkowego, każdy może poczuć magię tanecznych ruchów i znaleźć swój styl tańca, który będzie dla niego odpowiedni.

Filozofią szkoły jest przede wszystkim zabawa tańcem i ruchem. Instruktorzy mają zachęcać do zabawy poprzez taniec oraz sprawiać, że nauczymy się wyrażać siebie poprzez taniec. Łączenie tańca z zajęciami fitness oraz nauka podstawowych technik tanecznych sprawia, że szybko nie zniechęcimy się do tańca. Wręcz przeciwnie – a pewno bardzo szybko się do niego przekonamy i go pokochamy.

W Skalski Dance duży nacisk jest kładziony na wyrażanie swoich emocji poprzez taneczne ruchy. Prowadzone są również zajęcia dla Par Młodych, które chcą zaskoczyć gości weselnych swoim wyjątkowym tańcem. Pomagamy w doborze muzyki oraz układu choreograficznego, by pierwszy taniec zapadł w pamięci wszystkich uczestników tej ważnej uroczystości. Dzięki lekcjom Młoda Para będzie czuła się znacznie pewniej na parkiecie oraz podczas swojego pierwszego tańca.

Ze względu na wciąż zmieniającą się sytuację, Skalski Dance wprowadza również zajęcia online, dzięki którym można uczyć się tańca i trenować z dowolnego miejsca. To również ogromna wygoda dla osób zapracowanych, które nie mogą pojawić się na zajęciach o konkretnej godzinie albo nie mają czasu na dojazdy. Filmy instruktażowe są nagrane tak, jakbyśmy uczestniczyli w zajęciach i widzieli instruktora na żywo. Taka alternatywa jest często bardzo potrzebna, zwłaszcza osobom, które wolą ćwiczyć w domu.

Skalski Dance – idealne miejsce na naukę tańca

Dostępne są również lekcje indywidualne, w tym dla Par Młodych, a także możliwość wynajęcia sali dla grup, by móc prowadzić treningi personalne, czy indywidualne lekcje tańca. To świetna możliwość dla osób posiadających własną firmę, którzy nie mają własnego studia do ćwiczeń, a chcą spotykać się z klientami na profesjonalnej sali i kameralnej atmosferze. Sala może być wynajęta również przez osoby indywidualne.

Skalski Dance jest odpowiednim miejscem zarówno dla dorosłych, jak i młodzieży. Zajęcia dostosowane są pod kątem różnych stylów tanecznych, ale również stopnia zaawansowania. Wielu instruktorów na pewno w profesjonalny sposób przeprowadzi nas przez ciekawy i bardzo energiczny świat tańca, dzięki czemu będziemy mogli znaleźć swój własny ulubiony styl taneczny, a także poprawić swoją kondycję i stan zdrowia.

Artykuł powstał przy współpracy ze stroną SkalskiDance.pl