Okulary są nieodłącznym elementem stroju każdego snowboardzisty. Skutecznie chronią wzrok przed czynnikami atmosferycznymi, poprawiając komfort jazdy. Precyzyjnie przylegające do twarzy okulary to gadżet, bez którego żaden sportowiec nie rozpocznie aktywności na stoku. Spośród wielu modeli dostępnych w MikeSport, na szczególną uwagę zasługują okulary z polaryzacją.

Zadaniem okularów polaryzacyjnych jest nie tylko nadanie modnego szyku, lecz przede wszystkim zapewnienie bezpieczeństwa. Wysokiej klasy okulary świetnie sprawdzają się w trudnych warunkach pogodowych, zapewniając doskonałą widoczność. Snowboardziści nie muszą obawiać się siarczystego deszczu, nagłych opadów śniegu, czy ostrego słońca, które odbija się od ośnieżonego stoku, mocno rażąc w oczy.

Znakomitym rozwiązaniem dla wielbicieli białego szaleństwa są okulary z polaryzacją, które w znacznym stopniu redukują refleksy świetlne. Ich zadaniem jest także zwiększona ochrona przed szkodliwymi promieniami UVA i UVB oraz poprawa jakości widzenia dzięki zastosowanym filtrom, które zwiększają kontrastowość obrazu. Oferowane u nas okulary dedykowane są miłośnikom sportów zewnętrznych. Spośród licznych zalet należy wymienić przede wszystkim wytrzymałość, wydajność i unikalny design. Zapewniamy, że modele prezentowane w MikeSport przetrwają niejedną zimową przygodę i będą służyć znacznie dłużej, niż jeden sezon.

Okulary sportowe z technologią polaryzacji