Co roku, na początku grudnia wiele osób zaczyna się zastanawiać, gdzie w tym roku spędzić sylwestra. Możliwości jest bez liku. Każda z opcji może być naprawdę ciekawa i kusząca. Sylwester możesz spędzić w domu, kinie, klubie lub na świeżym powietrzu. To tylko kilka wybranych przykładów, dostępnych opcji jest znacznie więcej.

Sylwester na sali czy na świeżym powietrzu?

Sylwester w zaciszu domowym

Gdy jesteśmy młodzi, może nam się wydawać, że takie rozwiązanie jest strasznie nudne. Jednak wszystko tak naprawdę zależy od naszych charakterów. Jeśli jesteśmy domatorami, być może prywatka będzie dla nas idealną opcją. Możemy też spędzić romantycznego sylwestra tylko ze swoją drugą połówką. Jeśli jednak nie chcemy spędzać ostatniego dnia w roku w domu, możemy zastanowić się nad imprezą w klubie lub pod gołym niebem.

Sylwester na sali czy na świeżym powietrzu?

Sylwester w klubie

Decydując się na takie rozwiązanie, koniecznie dokładnie wybierz lokal. Sprawdź, jaka muzyka jest grana w danym klubie. Jeśli nie lubimy danego gatunku muzyki, będziemy się źle bawić i żałować zmarnowanych pieniędzy. Jeśli klub jest popularny, zastanówmy się nad wcześniejszą rezerwacją loży. Z pewnością będziemy chcieli chwilę odpocząć od szaleństwa na parkiecie. Ciekawą opcją może być sylwester w Krakowie. Ceny bardzo się różnią, w zależności od wybranej opcji. Wahają się od 100 do 400 zł.

Jeśli dysponujemy większym budżetem, możemy zdecydować się na Sylwestra w podziemiach Sukiennic. Wnętrze jest przytulne i klimatyczne. Możemy uciec od typowego ulicznego hałasu. Jeśli chcemy spędzić magiczny wieczór w gronie najbliższych, koniecznie zastanówmy się nad tą opcją. Warto się jednak pospieszyć z rezerwacją. Liczba miejsc jest ograniczona.

Ciekawą opcją jest też wieczór w Klubie pod Jaszczurami. Organizatorzy gwarantują świetną zabawę. W 2018 roku zorganizowano wyjątkowy bal przebierańców. Inspiracją były bajki Disneya.

Ogromną popularnością cieszy się też sylwester w Irish Pub “Pod Papugami”. W 2018 roku organizatorzy zadbali o świetną zabawę przy hitach lat 70’, 80’, 90’ i współczesnych.

Sylwester na sali czy na świeżym powietrzu?

Sylwester pod chmurką

Wiele miejscowości organizuje zabawy sylwestrowe. Można posłuchać świetnej muzyki na żywo i zobaczyć wspaniałe pokazy fajerwerków, gdy nadejdzie północ. Z poziomem muzycznym takich imprez bywa naprawdę różnie. Dlatego warto wcześniej dokładnie prześledzić listę zaproszonych gwiazd. Dużo tutaj zależy od naszych muzycznych preferencji. W Krakowie najczęściej można bawić się na Rynku. Jeśli lubimy bawić się z dużą grupą osób, sylwester pod chmurką będzie idealną opcją. Miejska impreza ma również inne zalety. Nie musimy mieć zasobnego portfela. Wcześniej nie trzeba nic rezerwować. Mamy 100% gwarancję, że znajdą się dla nas wolne miejsca.

Sylwester na sali czy na świeżym powietrzu?

Inne możliwości

Ciekawym pomysłem jest sylwester na lodowisku lub połączony z kąpielą morsów. Jeśli uwielbiamy oglądać filmy, możemy wybrać maraton filmowy. Wiele kin organizuje taki maraton. Ceny biletów nie są drogie, a repertuar jest często ciekawy.

Dlatego zastanówmy się, jakie są nasze zainteresowania i budżet i wybierzmy idealną opcję.